Gücünüzü x5 Katlayın
En Önemli 5 Özelliği 5 Kat Büyütün!
Süper Fiyat
+0 ,39
farkla
Sınırsız Pro SSD
Platform Tercihiniz?
Lütfen Web Sitenizi Barındırmak İstediğiniz Platformu Seçin*
*Bu seçimi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.
Linux
Windows
Site Kurmak
Ücretsiz

Web Sitesi

NatroSite ile Web Sitenizi Kendiniz Kurun

  • 30 Gün Ücretsiz Demo
  • Teknik Bilgiye Gerek Yok
  • Otomatik Kurulum
  • Mobil Uyumlu,

    Hazır Web Site

Web Sitesi Kurma

k Artık Çok Kolay

NatroSite ile site açmak için teknik bilgi ya da tasarımcıya ihtiyacınız yok. Web sitenizi hangi amaçla kullanacağınızı belirledikten sonra NatroSite yönlendirmeleri ile dakikalar içerisinde hem web üzerinden, hem de mobil cihazlardan görüntülenebilen siteniz hazır. Üstelik NatroSite ile kuracağınız ücretsiz web sitesi için kullanabileceğiniz bir alan adı da ilk yıl boyunca ücretsiz.

Birkaç Adımda

Hazır Web Sitesi

Sahibi Olun

Profesyonel ya da kişisel bir site açmak için yapmanız gereken tek şey, kolay kullanım sunan pratik NatroSite araçları ile web site tasarımını ve içeriğini özelleştirmek. Ücretsiz site kurulumu sonrası sitenizde bulunan görselleri, fotoğrafları, içerikleri, renkleri ve bölümleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

NatroSite ile Bedava

Site Kur

mak Mümkün

NatroSite, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz site kurma imkanı vermektedir. Bu süre içerisinde, web site tasarımınızı dilediğiniz şekilde yapabilir, hazır site içerik ve görsellerini isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Deneme süresi sonunda site açma fikrinizden vazgeçmeniz halinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Natrosite ile Kendinize Ait

Ücretsiz Web Sitesi

Kurun
Hemen Başla
Natro'dan Yeni Nesil Web Sitesi Tasarım Aracı NatroSite

Web Site Tasarım Aracı (Website Builder) Nedir?

Web site tasarım araçları genel olarak kod yazma, tasarım yapma gibi teknik bilgi sahibi olmayıp, ücretli ya da ücretsiz site kurmak isteyenler için hazırlanmış, kullanıcı ihtiyacını en basit şekilde karşılamayı ve site açma işlemini basitleştirmeyi amaçlayan kullanımı kolay araçlardır. Temel olarak tema ya da düzenlenmiş içerikler ile kullanıcılarına hazır site oluşturma imkanı sunarlar. Böylece kullanıcılar teknik bilgi ya da teknik personel ihtiyacı olmadan site açma şansına sahip olurlar. Kullanıcılardan beklenti ise kişiselleştirilmiş tasarım ve içerikler ile hazır siteyi benzerlerinden ayırmalarıdır. Web site tasarım araçları yeni başlayacaklar için uygun olmanın yanı sıra, pek çok profesyonel ihtiyacı da kolaylıkla karşılayabilmektedir. NatroSite ile siz de ücretsiz site kurarak 30 gün boyunca herhangi bir ücret ödemeden web site tasarım aracı deneyimi yaşayabilirsiniz.

NatroSite ile Nasıl Siteler Yapılabilir?

NatroSite, yeni bir site açmak isteyen bireysel ya da profesyonel kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Hazır site içeriği olarak gelen "Hakkımızda", "İletişim" gibi kısımlar dışında, kullanıcılar "Fotoğraf/Video Galerisi", "Blog", "Özelleştirilmiş Formlar", "Sosyal Medya Butonları" gibi birçok temel ögeleri dilediği gibi oluşturduğu web sitesine ekleyebilir. Ayrıca NatroSite ile "Menü", "Fiyat Listesi", "Şubelerimiz/Çalışanlarımız", "Etkinlik Takvimi" gibi profesyonel ihtiyaçları karşılayabilecek öğeleri de web sitesi tasarımına eklemek mümkündür.

Web site tasarımı yaparken dikkat edilecek konuların başında içerik özgünlüğü gelmektedir. Birbirine ya da başka sitelere benzer içerik ve görsellerin kullanımı hem sitenizi ziyaretçilerin gözünde itibarsızlaştırırken, hem de arama motorlarında sıralama kaybı yaşamanızı sağlayabilir. Bu nedenle web site tasarımı yaparken, hazır site olarak gelen içerikler dikkatle kişiselleştirilmelidir.

NatroSite Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

NatroSite ile ücretsiz site kurarak, 1 yıl boyunca ücretsiz alan adı, kullanım ömrü boyunca ücretsiz web hosting ve ücretsiz e-posta hizmetlerinden de faydalanmış olursunuz. Böylece kendi alan adınız ile site açarken, yine aynı alan adı ile e-posta kullanma imkanı da elde etmiş olursunuz. Ücretsiz deneme süresi sonunda site açmaktan vazgeçmeniz durumunda herhangi bir ücret ödemeden deneme sürecini sonlandırabilirsiniz.

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.